עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אז היי..השם שלי הוא אלונה אני בת 17 אם הגיל כך כל משנה.
אז על ההתחלה רציתי להגיד שבחיים לא חשבתי שאני אפתח בלוג או בכללי אשתף עם מישהו את הרגשות שלי וכדומה..אבל הרבה עבר עליי השנה,השתנתי,הכרתי אנשים חדשים,איבדתי אנשים חשובים העיקר שהבנתי את הטעויות שלי ולמדתי מהם.. וחשבתי לעצמי אולי לשתף דברים כאלה עם אנשים זרים יהיה יותר קל אז הנה אני,פותחת בלוג משלי ורושמת כל מני בולשיט שכנראה לא מעניינים אף אחד ואולי אני לא עושה את זה בשביל שמישהו מסויים יקרא את מה שאני כותבת אלא סתם כדאי להקל על עצמי ולא לסחוב הכל על הכתפיים.
חברים
SuperGirl1ThelseשארלוטRed RoseJUNE Mc'lovingyehav
אנבלTammy JacksonEdenעוד מוזרה בעולםThese HeavenDarkEagle
Tahelאפרתgamer girlנערת הגורלMeshiLoLa
נושאים
"אמונה"

אמונה..וואו המילה הזאת אומרת הרבה בשביל חלק מאוכלוסיית כדור הארץ.בשבילי היא להפך כבר לא אומרת כלום.כן אפשר להגיד שאני לא מאמינה באלוהים אבל זה לא נכון.אני מאמינה בזה שיש כוח כלשהו בלתי מובן לנו עדיין,אולי זה המדע או וואט אבר שברא את העולם,את הכדור הארץ והשאר..אבל החלק ה"דתי" או איך להגיד את זה יותר טוב..לא נכנס לחיים שלי אפילו לא עם רגל אחת.כן אני יהודיה כמו חלקחם וכן אני מכבדת את שאר האמונות כמו נצרות וכ'ו ולא מנסה לשכנע אנשים לא להמין באל שלהם פשוט מביאה את העמדה שלי.וכן על הנושא הזה אפשר להתווכח מלא אבל למה? זה יתן לכם משהו?זה בדיוק כמו לדבר על פוליטיקה אתם לא תוכלו לשנות כלום אתם תחת שלטון זה מבוי סתום.להאשים מישהו בזה שהוא "גוי" או לשנוא בן אדם בגלל אמונתו?הביאו את דעתכם ותנו לאחר להביא את דעתו ונגמר הדיון.אל תאבדו סתם את האנרגיות שלכם תשמרו אותם למשהו טוב יותר.

"הגוף השחור"

20/09/2013 17:48
אלונה
הבלתי מוסבר, חיים שלי, אני, פחדים, בית ספר
אני משתגעת?היום הזה שראיתי משהו שאי אפשר היה להסביר מה הוא,היה היום הכי מפחיד בחיים שלי.צדקתי בזה אתמול.והיום אני בטוחה שהלילה שעבר היה הדבר הכי מפחיד שקרה לי בחיים.
באותו יום זאת הייתה הפסקה בין שעה שביעית לשמינית.אני וחברה שלי הלכנו לשירותים בשביל מראה.היא סיפרה לי משהו בדרך,לא זוכרת מה.כנראה שזה לא היה משנה.הגענו.נעמדתי במסדרון והיא הייתה עם הגב למראה.היא אמרה לי משהו כשלפתע ראיתי או צל או גוף בלתי מוגדר רץ מכיוון אחד לשני.כמו לעבור מעבר חצייה.הוא פשוט עבר שם.צעקתי לחברה שלי "את ראית את זה???" היא לא הבינה מה אני רוצה ושאלה אותי "את בסדר?מה ראית?" סיפרתי לה מהר והיא התחילה לצחוק.כמובן.צחקתי איתה בעוד שהרגשתי דמעות על הלחי שלי מרוב פחד.הוא שאלה אותי אם אני בטוחה שזה מה שראיתי.אני הייתי בטוחה בזה.בטוחה במה שהעיניים שלי ראו.אין לי בעיות ריאה או הפרעות אחרות.אני לא משוגעת אני בטוחה במה שאני רואה.כמובן שאף אחד לא האמין לי.גם ניסיתי לא לספר את מה שקרה להרבה אנשים.חוץ מאחותי.כשהגעתי הביתה רצתי לספר לה מה קרה והיא היחידה שתמכה בי ולא אמרה לי "בטח סתם היה לך איזה משהו בעין,בטח לא ראית טוב וזה היה ילד כלשהו".ילד כלשהו לא היה יכול להיות.הבית הספר היה ריץ באותם שעות מכיוון שכל השיעורים מזמן הסתיימו ולנו באותו יום היה שיעור מוזיקה.היא אמרה לי להירגע וללכת לישון.שכחתי מהמקרה הזה לאחר שבוע שבועיים.
היום בלילה חלמתי שהיצור הזה מסתובב אצלי בחדר ופשוט רץ על הקירות ואני פחדתי להישאר שם לבד.החלום היה כל כך מציאותי.חלמתי שאני הולכת לישון ואז התעוררתי.פעם ראשונה שהתעוררתי מחלום.בחיים לא קרה לי.זה היה מצמרר,אף פעם לא חשתי בפחד כזה.אני לא יודעת מה קרה לי.אולי יותר מדי טלוויזיה וסדרות על כל מני דברים משפיעים עליי וכדאי לי להפסיק.אני לא משוגעת ואני גם לא משקרת.אני לא ממש מאמינה בדברים האלה אבל גם לא מכחישה שזה יכול להיות.אני לא מבקשת מכם שתאמינו לי או משהו.פשוט הייתי חייבת לרשום את זה."הגוף" הזה שתיארתי היה נראה בדיוק כמו שמתואר בתמונה.לא היה לו מין,בלי עיניים בלי אף,בלי פה,פשוט גוף שחור.אני לא בטוחה שאני אצליח להירדם הלילה לכן ביקשתי מאמי כדורים יותר חזקים.מקווה שזה יעזור.
וכן טל אני יודעת שאת נגד זה אבל אני לא יכולה בלי.מצטערת.

cosmicBFFgamer girlMeshiLoLa
cosmicBFF
20/09/2013 17:53
נשמע מפחיד... אבל אני מאמינה לך.ראית אותו במסדרון? או במסדרון דרך המראה? או במראה?
(K)
אלונה
20/09/2013 17:54
במסדרון..
cosmicBFF
20/09/2013 17:55
מפחיד... אשמח אם תתארי לי אותו יותר לעומק, זה מעניין אותי
אלונה
20/09/2013 17:59
אממ..באמת שאין יותר עמוק ממה שתיארתי זה היה פשוט כמו ילד או ילדה רצה רק בלי שיער אם כבר.פשוט גוף שחור בלי בגדים פשוט שחור רץ מצד אחד של מסדרון לצד השני מכיוון שבגלל מבנה המסדרון לא רואים את ההתחלה של צד ימין ושמאל כי הקירות מסתירות ראיתי לכמה שניות אותו רק רץ מולי ונעלם בקצה השני.ואז הלכתי לבדוק מה זה היה ולא ראיתי שום דבר.
cosmicBFF
20/09/2013 18:03
וואו.מצמרר.בטוח זה לא יכול להיות צל של מישהו? וראית רק את הצל?, אם לא אני בכל זאת מאמינה לך...
נקווה שזה לא משהו שיכול לפגוע.חייזר...
(K)
אלונה
20/09/2013 18:04
זה היה יותר דומה לגוף לא לצל..וצל זה לא היה יכול להיות כבר בדקתי את כל האפשרויות שיכולות להסביר את זה בצורה נורמאלית והגיונית ושום דבר מזה לא יכול להיות פשוט.חחחח תודה,וגם אני מקווה מאוד.
Meshi
20/09/2013 18:03
נשמע מפחיד ביותר, תנסי לא להתעסק בזה יותר מידי.
שבת שלום!! D:
אלונה
20/09/2013 18:04
כן,ננסה..שבת שלום :)
LoLa
20/09/2013 18:10
אלונה -.- אני אישית חושבת שכדורים רק יזיקו לך פה.
אני מבקשת שלא תיקחי אם לא תרגישי בזה צורך <3
אני יודעת שזה קשה אבל תנסי אל תדאגי אנחנו עוד ננסה להבין מה הקטע של ה"גוף הזה
20/09/2013 18:41
בשביל מה לקחת כדורים על שטות כזאת? אויש שטויות, לא צריך לעשות עניין ולהגזים.. זה קרה לי המון פעמיים...
לפעמיים מדמיינים ולפעמיים זה אמיתי. אבל לא אמיתי מבחינה דימיונית.
להכל יש הסבר הגיוני.
אני חושבת שהגבת ממש קשה לעניין.
אלונה
20/09/2013 18:47
כדורים זה לא רק בשביל זה.
אני אמורה לקחת אבל כן,גם אני חושבת שהגזמתי עם הסיפור הזה
21/09/2013 11:40
לדעתי, מה שראית זה לא אנושי.
קראתי על מלא מקרים שחייזרים או יצורים על אנושיים מבקרים על כדור הארץ.
אני יודעת שתחשבי שזה לא מציאותי אבל אני יכולה להגיד לך בביטחון שמקרים כאלה אכן קרו, במיוחד באירופה ובארצות הברית.
יש סיכויים ממש קטנים שחייזרים יבואו לבקר בישראל, אך עדיין קיים סיכוי שכזה.
אלונה
21/09/2013 13:27
חחחחחחחח "חייזרים" עכשיו כשאני חושבת על זה,הפוסט שלי נשמע דפוק.אני סתם חייה בסרט.
אני יעל
23/09/2013 22:33
מבחינתך, הפחד אמיתי. אז הפחד הוא המוקד שהכי מזיק. יש דבר מעולה נגד פחד- לקרוא פרק תהילים שמתאים לאותו יום .(תפתחי ספר תהילים ותראי שכתוב "ליום ראשון", "ליום שני", וכך הלאה.) זה גם מצויין לחיזוק , אז הרווחת שתי ציפורים במכה אחת. זהו. ואל תראי סרטים בלילה, זה נצרב בגוף בצורת מתח שמזיק לשינה ולשאר היום. שנה טובה.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
איך אפשר לתקשר איתי?
כל מי שרוצה להכיר אותי,צריך עזרה,דעה,התייעצות תרשמו לי במייל אשמח להכיר ולעזור :)
alonafox@walla.com
אובססיה#1

אני יותר מאובססיבית מלהקה הזאת.אני יודעת כל דבר על כל אחד מהם.בקיצור-אובססיה ><.הם נהיו חלק בלתי נפרד ממני לפני ארבע שנים.אז,קינגס אוף לאון היא להקת רוק אמריקאית מנאשוויל, טנסי. חברי הלהקה הם האחים אנתוני קיילב פולוויל (סולן/גיטרה), אייבן ניית'ן פולוויל (תופים/קולות) ומייקל ג'ארד פולוויל (גיטרה בס/קולות/סינתיסייזר), ובן דודם קמרון מת'יו פולוויל (גיטרה/קולות). כל חברי הלהקה מוכרים דווקא בשמות האמצעיים שלהם. ה"ליאון" שבשם הלהקה הוא שמו של סבם (גם שמו האמצעי של אבי האחים הוא ליאון).כרגע אני מחכה לאלבום החדש שלהם שנקרא "Mechanical Bull" שאמור לצאת לאור ב24 לספטמבר.